מאמרים

מכללה – המקום המושלם למציאת בן/ת זוג - המשך למאמר

זה נכון עבור שידוכים פוטנציאליים בתוך הפקולטה עצמה (כלומר – אנשים שאנחנו פוגשים בשיעורים בהם אנו משתתפים, אנשים אשר לומדים את אותו מקצוע כמונו), אך בפועל, כל הקמפוס כולו מלא בשידוכים פוטנציאליים. עבור הסטודנט/ית הממוצעים, גם בחור או בחורה אשר מוצאים חן בעיניהם אך לומדים מקצוע אחר בפקולטה אחרת, הינם פוטנציאל בפני עצמו. עצם העובדה כי שניכם לומדים באותה מכללה באותה תקופה, מעמידה מכנה המשותף לשניכם, ואשר מספק נושאי שיחה רבים. כך, גם אם אתם לומדים כלכלה, אך מתעניינים בבחורה כלשהי אשר בכלל לומדת ספרות, קיים כאן פוטנציאל שידוך כלשהו, בטח גדול יותר מהפוטנציאל הקיים עבור סתם שני אנשים זרים ברחוב.

בנוסף, האווירה הסטודנטיאלית השוררת בקמפוסים במכללות ואוניברסיטאות בארץ היא אווירה פתוחה וכיפית, אשר משרה על כולם רוח טובה ומביאה המוני אנשים לשבת יחדיו על הדשא בהפסקות ולהכיר אחד את השני.

כל הגורמים הללו יחד הם שמביאים לכך כי רבים מן המתחתנים של המחר הם בעצם סטודנטים באותה מכללה כיום. כל שעליהם לעשות זה לפקוח את העיניים לרווחה ולחפש סביבם בקמפוס אחר מישהו או מישהי אשר מוצאים חן בעיניהם. מכאן, הדרך כבר הרבה יותר קלה ופשוטה...

חזרה לחלק ראשון